Včeraj sem bila prvič pri Katarini in izkušnja je bila odlična. Šele zdaj razumem, koliko stvari lahko opazi ustni higienik in kako pomembna je preventiva. Iskreno se sprašujem, zakaj ni obisk ustnega higienika vsaj enkrat letno nekaj povsem samoumevnega oziroma sistemsko priporočljivega.Katarina si res vzame čas za človeka, vse razloži, sproti pove, kaj dela, poskrbi za udobje in zelo prijetno, sproščeno vzdušje. Tudi za parking je lepo poskrbljeno, saj je zraven Lidl garaža z dovolj parkirnimi mesti.Najbolj pomembno pa je to, da se veliko stvari da urediti pravočasno, če prideš dovolj zgodaj. Zato se obisk res splača čim prej.Z veseljem se bom še vrnila in sem res hvaležna, da sem našla Katarino 🙏🥹
Anita Balažek
5/23/2026